Formu Doldurun,Biz Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

KUSURSUZ BİR KONFOR DENEYİMİ

Gardenia Çayyolu projesi, mevcut konumu ve mimari yapısıyla öne çıkan, modern bir yaşam tarzı sunmak üzere özenle tasarlanmıştır. Yüksek katların monotonluğundan ayrışan ve daha butik bir yaşam arayanlar için ideal bir seçenek olan proje, sakinlerine kusursuz bir konfor vadediyor. Metroya yakın konumu, Gordion Alışveriş Merkezi'nin ve köklü eğitim kurumlarının hemen yanı başında bulunması; projenin sunduğu ayrıcalıklara büyük bir değer katıyor.
MERKEZİ KONUM
ESTETİK MİMARİ

Gardenia Çayyolu, Ankara Çayyolu’nda, 14.800 m²lik arazi üzerinde, Gordion AVM'nin yakınında merkezi bir konuma sahip olarak inşa edilmiştir. Tamamı konut olarak tasarlanan proje, 51 adet butik villa ve 51 adet daireden oluşmaktadır. Mimari tasarım, eğimli arazi avantajını kullanarak teraslama sistemi ile çözümlenmiş ve her dairenin manzaralı olmasına özen gösterilmiştir. Özellikle dubleks dairelerde geniş teras alanları yaratılarak, sakinlere toplamda 5.000 m²’ye varan bir teras keyfi sunulmaktadır.

BUTİK YAŞAMIN ŞIKLIĞI GARDENIA ÇAYYOLU’NU KEŞFEDİN

Gardenia Çayyolu projesi, her detayında ihtişam ve huzurun bir araya geldiği bir atmosfer sunar. Arazideki kot farkını temel tasarımda avantaja çevirerek, kademeli teraslardan oluşan peyzaj odaklı bir projedir. Bu sayede, sakinlere muazzam manzara eşliğinde huzurlu bir yaşam sunar.

HAYALLERİNİZİ TAKİP EDİN
SİZİ BURAYA GETİRECEK!

Eğer şehrin içinde butik bir yaşam tarzı arayışındaysanız, Gardenia Çayyolu projesi, size aradığınız konforu sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yaşamın her detayı titizlikle düşünülerek tasarlanan bu proje, hayallerinizin peşinden gitmeniz için sizi özel bir konfor deneyimine davet ediyor.

Çocuk Oyun Alanları

Metroya Yakınlık

Açık ve Kapalı Otopark

Fitness

Teras Ayrıcalığı

Yeşil Alanlar

Gardenia Çayyolu 2024 © Tüm Hakları Saklıdır.