Formu Doldurun,Biz Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

KAT KAT MUTLULUK

Gardenia Çayyolu projesi, sakinlerine ferah ve etkileyici bir atmosfer sunarak, mutluluğu kat kat arttırıyor. Her detayın özenle düşünüldüğü bu projede, eğimli arazi avantajı teraslama sistemiyle buluşuyor. Toplamda 5.000 m²'ye varan teras alanları, sakinlere açık hava aktiviteleri, dinlenme ve sosyal etkileşim için mükemmel bir ortam sağlıyor.


UZUN ÖMÜRLÜ & ÇEVRE DOSTU : YEŞİL ÇATILAR

Gardenia Çayyolu, yalnızca konut yaşamını değil, aynı zamanda çevresel sorumluluk anlayışını da ön planda tutuyor. Binayı sıcaklık değişimlerine karşı izole eden yeşil çatılar, enerji tasarrufunu desteklerken aynı zamanda su yönetimi ve ekosistem sağlığını destekler. Laçin Grup olarak, doğayla uyumlu yaşam alanları oluşturarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.

37,500
m2 İNŞAAT ALANI

102
DAİRE

7,000
m2 PEYZAJ ALANI

100
m2 TERASLAR

Ankara’nın En Prestijli Yaşam Projesi

Mevcut konumu ve mimari yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Gardenia Çayyolu projemiz, yüksek katların sıkıcılığı ve tekdüzeliğinden kaçan, daha butik bir yaşama sahip olmak isteyenler için özenle tasarlandı. Site çıkışında metro, karşımızda Gordion Alışveriş Merkezi ve hemen yanıbaşımızda okullar var. Proje sakinlerine geniş yaşam alanları ve teras ayrıcalığı ile butik bir yaşam sunuyor.

Hayallerinizi Takip Edin Sizi Buraya Getirecek...

Aradığınız bahçeli dubleks yaşamını Gardenia Çayyolu’nda tüm ayrıntılar düşünülerek tasarlandı. Size ise sevdiklerinizle birlikte bu keyfi yaşamak kaldı.

Şık ve Konforlu İç Mekanlar

Gardenia Çayyolu projesinin iç mekan tasarımı, şıklığı ve kaliteyi bir araya getiriyor. Her detayın özenle düşünüldüğü iç mekanlar, modern tasarım anlayışını konforla buluşturuyor. Geniş ve ferah yaşam alanlarıyla, iç mekanlarda rahatlık ve zarafet birleşiyor.

Gardenia Çayyolu, iç mekan şıklığı ve kalitesi ile modern yaşamın ayrıcalıklarını en üst düzeyde yaşatan bir konut projesi olarak öne çıkıyor.

Gardenia Çayyolu 2024 © Tüm Hakları Saklıdır.